אני נטע

איך התחלתי

בשנת 2016 באופן מקרי פנו אלי 2 חברות שונות והצליחו לשכנע אותי לנסות מוצרים שלא הכרתי קודם, פוראוור, אלוורה, משהו שסיקרן אותי מאוד.

הזמינו אותי לקבל מידע, הקשבתי, שאלתי, בחנתי, חקרתי ותוך זמן קצר מאד הבנתי את הפוטנציאל האישי, העסקי הבריאותי שיש במוצרים הנפלאים האלו.

בלי חשש בהתחלה קניתי ערכה בסיסית מלאה פשוט כדי להשתמש במוצרים ולהכיר אותם, אבל מהר מאד מצאתי את עצמי ממליצה ומוכרת אותם לחברות, מכרים, אנשים שנתקלו בבעיה ואחד המוצרים בדיוק ענה על הצורך, ותוך חודש כבר קניתי השלמות לערכה.

באותן שנים הייתי שכירה וגם אם חד-הורית

מעבר למוצרים הנהדרים שניסיתי, חשבתי גם על הפוטנציאל הכלכלי שצפון בפוראוור, אבל עבדתי כשכירה במשרה מלאה ויכולתי להשקיע מעט זמן לפתח הכנסה נוספת 1500-2000 ש"ח. יחד עם זאת המעט הזה התחיל לתרום לכלכלה הביתית ולהביא הכנסה מבורכת נוספת, ורמז לי מה הדרך הנכונה.

אחרי שנים ספורות פוראוור התחילה לתפוס נתח עיקרי בחיי, עד שמצאתי את עצמי משווקת מוצרים באופן מלא, ויותר מכך – לקוחות שהתלהבו כמוני ביקשו להצטרף למשפחת פוראוור.

היום אני מלווה ,מדריכה ומעצימה אותם בתוך המערכת ועוזרת להם לקדם את עצמם באופן עסקי.

ההזדמנות העסקית

כאשר הצטרפתי לפוראוור ב-2016 רציתי עוד  הכנסה נוספת של 1000-3000 ש"ח להכנסה החודשית הקבועה שלי.

כאם חד הורית (לשתי בנות מופלאות) אני יודעת כמה קשה להגיע להתפרנס ולהגיע לעצמאות כלכלית, מי בכלל הצליח לסיים את החודש ולחסוך? זה לא היה בכלל במחשבה.

כמו רבים מכם שקוראים את זה גם אני הייתי אובדת עצות…

בפעם הראשונה מזה הרבה זמן, יש לי תחושה של בהירות סוחפת ומטרה גדולה יותר – להגיע לעצמאות כלכלית ללא בוס על הראש לצד התפתחות אישית והמון סיפוק עם חברת forever

תמיד עבדתי כשכירה על מנת להכניס משכורת קבועה ובטוחה ב-10 לכל חודש, אבל גם לזה היה סיום מפתיע (תקופת הקורונה סיפקה הרבה הפתעות כאלו), ומסתבר ששום דבר אינו בטוח והיום גם להיות שכיר זה לא נותן שום ביטחון ושום וודאות.

למזלי הייתי כבר עמוק בתוך מערכת פוראוור ולכן הדרך נפתחה בפני בזמן הנכון ובאופן המושלם.

אני מאמינה שלכל אחד יש את הזכות לחיות בשפע כלכלי, בתוך קהילה מעצימה ותומכת ולהרגיש שייכות בתוך משהו גדול.
אני יכולה לקחת חלק בתהליך הזה לטובת כל אחת ואחד שרוצה למצוא את הזכות הזו לעצמו.

אם זה מסקרן אותך אשמח לתת לך את כל הפרטים וללוות אותך בדרכך העצמאית החדשה.